Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek elég egy GTX 1070...

Hixilj kérdése:

Szerintetek elég egy GTX 1070 egy 29 hüvelykes,2560x1080 felbontású monitorhoz? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Videókártyavásárlás szélén állok, és a gtx 1070 és 1080 között nem tudok dönteni éppen. Ugye a gtx 1070 eredetileg 1440p-s kártya, az 1080 pedig 4k-s, úgy olvastam azonban, hogy az 1070 nem mindig tudja tartani a min. 60 fps-t. Widescreen monitoron sem.

Ezalatt értem azt, hogy a mai játékokat ultrán, néhány kevésbé optimalizáltabbat náhol lejjebb vett beállításokkal legalább 60 fps-en visz egy 21:9-es monitoron. Hogyha az 1070-re esik a választás, akkor vele együtt jöhetne a monitor is. Érdemes szerintetek inkább a gtx 1080-at választani és inkább gyűjtögetni még kicsit az új monitorra?

A válaszoitokat előre is köszönöm.



2018. aug. 5. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a felbontáshoz legújabb játékoknál ultra-high keveréken elég a 1070, én is azzal használok most ilyen monitort.
2018. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :). Ilyen monitort legjobb árban egy LG-t láttam, te milyet ajánlanál?
2018. aug. 5. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen felbontasban es arban (ha a 29um58-p -rol van szo) csak az LG gyart jo minosegu ultrawide monitorokat, ugyhogy nem sok valasztasod van gyartok kozott. Az emlitett szeria amugy tud 75hz-et is a gyarto ajanlasaval, en is ugy hasznalom.

(nvidia programjaban lehet overclockolni a monitort)

2018. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És érdemes szerinted widescreen monitort venni? Mennyire jó munkára és játékra?
2018. aug. 6. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Munkara: a nagy szelesseg miatt 2 ablak kenyelmesen elfer egymas mellett, ha ez elony neked akkor igen, erdemes.


Jatekra: a legtobb tamogatja, nagyon keves van ami nem, azok is jo regiek mar. Hasznos a szelesebb latoszog minden jatekban, legyen az fps vagy strategia.

2018. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Programozásra szeretném használni, meg persze játékra dögivel :D. Nekem is úgy tűnik, hogy elég vagány, megér minden pénzt, s ha jól fogja vinni a gtx 1070 akkor meg is veszem mindkettőt. Köszi a segítséget :).
2018. aug. 6. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Programozáshoz szvsz sokkal kényelmesebb egy álló monitor (pivotos), és mellé még egy akármilyen fekvő.


Nyilván ha 1db monitor kell amin mindent csinálsz, akkor ez még mindig jobb megoldás mintha 16:9 -en lennél.

2018. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van, bár egyelőre inkább játékra kell, arra a programozásra elég, amit én dolgoznék rajta. :)
2018. aug. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!