Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beleférne a gépbe az új...

Beleférne a gépbe az új videókártya?

Figyelt kérdés
A gépembe egy új gigabyte gtx 1050 ti videókártyát veszek. Csak nem tudom hogy bele fér-e,mert még nem fogtam a kártyát a kezeim közt csak képen láttam. A régi kártyám egy nvidia gt 730. Megnéztem az 1050 es kártya adatait és csak 4 centivel hosszabb 1 centivel vastagabb és pár centivel szélesebb. az még belefér? Ja és melyik fajtát ajánlanátok jobban? Asus gigabyte vagy msi?
2018. aug. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bele kell férnie de ezt úgy tudnád a legegyszerűbben leellenőrizni, hogy fogsz egy colostokot és hozzá méred a mostani videókártyádhoz majd hozzáadod a többletmennyiséget. Az a baj, hogy így látatlanban nehéz megmondani, mivel se a Gépház modelljét nem tudjuk se a a régi videókártyád modelljét. A márkákat illetően meg szerintem mindegy, minimális különbség van köztük. a gigabyte híres az olcsóságáról, az MSIk jól engedik magukat overclockolni az ASUSnak meg nagyon jó hütéssel bírnak.Szerintem te döntsd el melyik a fontosabb tényező számodra és akár kinézetre is melyik inkább a te ízlésed.
2018. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Minden VGA kártya hosszát feltüntetik a gyártó honlapján. Pontos típus alapján könnyű megtalálni.


Számítógép házak esetében is fel fen tüntetve a honlapjukon mekkora kártya fér el benne. Persze csak a márkásabb házaknál. A gagyi márkáknál nem, rosszabb esetbe még honlapjuk sincs. Ott marad a colostok.

2018. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rêgi kártYám modelljêt megadtam. Gt 730
2018. aug. 9. 17:23
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Sokat érünk vele. A GT730 -ból ha nincs legalább 20 féle különböző variáns, ebből a székből ne álljak fel többé.

Egyébként 730 -asok általában nem hosszúak, még az alaplapot sem érik túl. Szóval arra nem lehet alapozni, hogy az milyen hosszú volt.

2018. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leveszed a gépház oldalát és megnézed, a vastagság és szélesség nem lehet probléma, a hosszát meg szemre meg tudod állapítani.
2018. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!