Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fog müködni a Free-sync ha...

Fog müködni a Free-sync ha Nvidia videókártyám van?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung monitort ami támogatja a free-sync-et de nekem viszont nvidia kártyám. Megéri bekapcsolni a freesync-et a monitoron vagy csak akkor éri meg ha amd kártyám van? Ja és a freesync beállitásoknál van több opcióis pl: ki/normál monitor/legjóbbmonitor ha érdemes bekapcsolni akkor melyikre állitsam be??

2018. aug. 9. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog. Szerintem ha bekapcsolod nem történik semmi.

De egyáltalán tudod mi az a FreeSync meg G-Sync?

Mert ha nem, az se biztos hogy egyáltalán szükséged lenne rá.


Akkor jó a Free/G-Sync ha pl 144Hz-s monitorod van, de a VGA nem képes kitolni magából 144Hz-t folyamatosan.


60 vagy alatti FPS esetén meg hagyjuk az egészet, ott nem számítana ez az egész, csak nagy FPS esetén ami nem fix.

2018. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem 1080-am van egy 75Hz-s FreeSync monitorral.

Mivel a 1080 képes a 75fps-t tartani így ha tudnám is hazsnálni a FreeSync-et sem lenne értelme. Meg eleve 75Hz-nél sincs annyira értelme az egésznek, mégha nem 1080-am lenne hanem csak pl 1050Ti akkor sem. 144Hz-nél kezdődik a Free/G-Sync értelme. (Ha nem vagy képes tartani a 144Fps-t)

2018. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog menni.
2018. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy négyzet alapú rudam, bele tudom tolni egy háromszög alakú lyukba? Szerinted? Mert ez kb ilyen szintű kérdés.


A két technológia teljesen más elven működik, természetesen nem fog menni.

2018. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!