Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugy erzem kevesebb az FPS-em...

Ugy erzem kevesebb az FPS-em mint amennyinek kene lennie mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Gtx 1070 ti,i5 8600k,16 gb ram 2200 hz,zm 600 lx. A legnagyobb problemam h nagyon valtozo az fps pl. Assassins origins szepen fut 90-100 fps-en hirtelen leugrik 40-50 re
2018. aug. 11. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt valami valamit nem hajcsa ki. Szórakozz a beállításokkal, ha nem jó, akkor próbálj drivert frissíteni. Ennek vinnie kéne jobban.
2018. aug. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legujabb driver van telepitve probaltam az userbenchmarkon tesztelni a gpu-cpu-t ott azt az eredmenyeket kapom amijennek valojaban kene lennie!de jatek kozben valahogy nem ugy erzem
2018. aug. 11. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen leugrik az általában töltési idő (új textúrák, pályarész, valami), vagy pedig túlmelegedés.


A CPU és GPU hőfokát ellenőrizd, illetve ha a proci húzva van, a sz*r tápod instabil feszültsége miatt jobban melegedhet az alaplapi VRM és korlátozhatja a cpu-t.


HWmonitor vagy valamivel ellenőrizz hőfokokat játékban.

2018. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat lehetseges h a tap hibaja lehet ha lessz idom elviszem egy pc szervizbe h mi lehet a gond tudnatok ajanlani valami fps hofok merot jatek kozben?
2018. aug. 11. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:

MSI afterburner + rivatuner (egyben települnek), aztán afterburner menüjében találsz olyat, hogy OSD (on-screen display) és azt kell buzerálni, youtubeon találsz tutorialt hozzá ha nem sikerül.


De mennyire bonyolult játék közben alt-tabozni, és megnézni HWmonitor -ban amit már ajánlottam? :) Ez nehezebb lesz amit most akarsz, ha béna voltál rákeresni is.

2018. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eggyes jatekoknal a cpu 100% kihaZnalast mutat es azert a gpu max 70% gondolom azert nincs az teljesitmeny de nem mimdeggyik jateknal pl assassins mi lehet a gond ?
2018. aug. 11. 21:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Hofokkal nincs problema mert a gpu 63 fokon a cpu szinten
2018. aug. 11. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom valami más zabálja a cpu-t, talán vírus. Egy víruskeresést meg malware keresést futtass, vírushoz kaspersky free-t, malwarehez malwarebytes anti malware free-t ajánlom.
2018. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehetseges de szerintem virus nincs benne mert kb 1 holnapos a gep avastal tobbszor atkontrolaztam picit duhos vagyok mert 1300 eu van benne
2018. aug. 12. 00:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Megneztem sok videot ilyen procinak megsem kene kottyania a mostani jatekoknak
2018. aug. 12. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!