Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alkatrész kell hogy...

Milyen alkatrész kell hogy növelni tudjam a gépem tárhelyét? (Trollok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Annyit tudok hogy hdd vagy ssd de hdd már van a gépembe meg ssd is,viszont kezd elfogyni mindkettőn a tárhely így gondoltam veszek bele újat. Lehet e több hdd-t belerakni a gépbe? Vagy külső winchesterrel is megoldható lenne?
2018. aug. 12. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha asztali gépről beszélsz, nyugodtan tehetsz még bele, valószínűleg az alaplapon 2-nél több SATA csatlakozó van, meg a tápon is (bár elosztót is lehet kapni).
2018. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet bele rakni annyit amennyi SATA csatlakozó az alaplapon van, és amennyibe jut tápkábel. Én a helyedben eladnám azokat amik vannak neked és lecserélném nagyobbra, és akkor nem foglal több helyet a gépházban a több tárhely.
2018. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz beletenni, amennyi foglalat és csatlakozó rendelkezésre áll. Vagy a régit kicseréled nagyobb kapacitásúra, hiszen az idő múlásával egyre nagyobb tárhelyű adattárolót egyre olcsóbban meg lehet venni.
2018. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es lehet hogy jó ötlet de az a baj hogy rengeteg emlék és adat van ezeken a merevlemezeken. Vagy valahogy át tudom majd helyezni?
2018. aug. 12. 18:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm szépen a válaszokat! 😉
2018. aug. 12. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Először eladod csak az egyiket, az új ssd-re vagy hdd-re rárakod a fontos cuccaidat aztán azt is lecseréled. Én ezt tenném. Viszont vannak a neten felhőalapú szolgáltatások, aminek nagy része biztonságos, oda is fel lehet akár tölteni, vagy ha van CD/DVD íród és ráfér valamelyikre az a sok adat akkor az még egy olcsó megoldás, esetleg pendrive. Egy pendrive-ot mondjuk mindenképp ajánlanék, oprendszert is sokkal egyszerűbb és gyorsabb arról telepíteni.
2018. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ugye vannak játékok is a hdd-n és akkor fog még működni ha azt is áthelyezem máshova? De igazából ez a legkisebb probléma mert a játékaim nagy része steames
2018. aug. 12. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Az átmásolt játékok 90%-a biztosan működni fog. Steam-ben a mappát be kjell tallózni majd, anélkül nem fogja látni hogy a gépen fent van neked.
2018. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!