Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új alaplapom lett és processzo...

Zolee0212 kérdése:

Új alaplapom lett és processzor hűtőm. Semmi más nem változott a gépemen, akkor egyes játékoknál miért van -10 illetve -30fps?

Figyelt kérdés
Régi alaplapom GIGABYTE GA-F2A85XM-D3H. Ezzel több fpsem volt minden játékba mint az új alaplamommal ami ez: GIGABYTE F2A68HM-DS2
2018. aug. 14. 15:01
 1/6 hypno ***** válasza:

Csak úgy mindent átpakoltál az új alaplapra és már játszottál is tovább?


Akkor sürge telepítsd a chipset drivert. Más chipset, más meghajtó dukál hozzá.

...de a legjobban akkor jársz, ha az összes drivert újrahúzod.


És ha a régi alaplapodon volt némi BIOS hangolás, akkor azt is meg kell ismételni

2018. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom egy olyan apróság, mint a windows újratelepítése (de minimum a chipset driverek kézi letöltése és telepítése) megtörtént, ugye?

Ha nem, akkor ne is csodálkozz rajta, bár teszem hozzá az új alaplapod minősége rosszabb, mint ami volt, kérdéses miért cserélted.

2018. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor beraktam az új alaplapot, frissítettem a bios-át. Ennyit csináltam.
2018. aug. 14. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Az új alaplapon minősége nem rosszabb.
2018. aug. 14. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Minek chipset driver? Mi az? Mindenem amd-s
2018. aug. 14. 20:13
 6/6 hypno ***** válasza:

A chipset driver a chipset (alaplapi lapkakészlet) meghajtója.

Pont azért van rá szükség, amiért pl. a videokártya, vagy a hálózati kártya, vagy a hangkártya driverére. Hogy normálisan működjön a gép.

2018. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!