Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri vízhűtést venni videoká...

Megéri vízhűtést venni videokártyához?

Figyelt kérdés

Gigabyte R9 380 4GB DDR5 GV-R938WF2OC-4GD

videokártyám van,ha nem terhelem meg szóval csak internetezem akkor 53°C-os,játék közben eléri a 75°C-ot ami mellé egy 70%-os ventilátor használat párosul.

Megérné egy vízhűtést venni hozzá,és ha igen akkor milyet?



2018. aug. 18. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre minek? szedd szét, kenj rá thermal grizzly kryonaut-ot vagy conductonaut-ot és meg van oldva, bár 85 fok alatt nyáron így is teljesen jó.
2018. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem annyit áldozhatnál a hűtésre mint a vga-ra magára, hogy értelme is legyen.
2018. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akárhány vga kártyám volt eddig, használat előtt mindegyiken lecseréltem a gyári pasztát. MX4-et vagy Kryonautot használtam. Mostanit (rx 470) condoctonaut-al "kezeltem". Venti használat 40-50 százalék között ingadozik max terhelésnél. Hőfok ebben a melegben max 63 celsius.

Szóval vízhűtés helyett jobban jársz egy pasztázással.

De leszögezem, a 75 fok terhelés mellett semmi.

2018. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Semmi értelme annyi pénzt kidobni szerintem,úgy gondolom nem fog tüzet okádni a kártyád a bootolástól,szóval nem éri meg SZERINTEM!
2018. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!