Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani egy véleményt...

Tudnátok mondani egy véleményt? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

itt a jelenlegi konfigom!

C2D E6550 2.3GhZ

2x1GB Samsung DDR2 800 mhz RAM

30GB HDD

Foxconn 45GMX


a napokban jön bele:


2x2GB DDR2 Kingston 800 mhz RAM

C2D E8400

és az a helyzet hogyy ehez a konfighoz kellene egy olyan kártya,ami ki tudja hajtani ezt az egészet. az elképzelés egy fortnite és CS:GO lenne LOW beállításokon. láttam videókat E8400 50+ fps megvolt.

régebbi kártya is jó kb 10.000

a keret kártyára de ha ennél kevesebb és régebbi az sem baj.



2018. aug. 19. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
30GB hdd elég kevés mivel a fortnite 20 GB CS:GO 17 GB ez már így eleve kevés hely és még valamilyen operációs rendszer is kell szóval, és egy 10.000 forintos kártya az meg már túl jó ehhez a konfighoz amit egy gyenge processzor nem fog kihajtani 4 GB ddr2 ram sem fog csodát csinálni mivel már a mai világban a ddr3 is kevés játékokhoz de, van egy videókártya ami 10.000 forint egy GT 210 lenne de nem ér 10.000 forintot és ilyen konfiggal talán lesz 20 fpsed. Ha szeretnéd össze tudok állítani ehhez a játékokhoz egy konfigot csak majd írj egy keretet amiben mozoghatok.
2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:

A 4GB memória fog javítani a gépen, de a lassú proci kicsit gyorsabbra cserélése szerintem túl sokat nem fog gyorsítani. Szerintem jobban járnál egy 1155-ös lappal, bele egy i3 2100-as procit és már VGA sem kell. Ez pedig később is bővíthető lesz.

Ha viszont a mostani gépbe veszel VGA-t akkor szerintem ATI 4670 már elég lehet.

2018. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia először is leszögezném hogy az 30 Gb Hdd, hát ez nagyon csekély gondolom 32 bites rendszert használsz .. kártya téren meg érdemes lenne mellé szerintem egy gts450 gtx 460, amd téren hát hd5850 maximum ezek nem mindig fellelhető kártyák viszont érdemes várni, mivel egy gt210-et agyba főbe vernek mindenben.
2018. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. lesz benne HDD csere is,csak kíváncsi voltam hogy mit tudnék kihozni belőle! :)
2018. aug. 22. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!