Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik videókártyá...

Szerintetek melyik videókártyát vegyem használtan ASUS Radeon RX 570 4gb 256 bit VAGY GTX 1050ti 4gb a kettő közül az amd elvileg jobb csak még nem volt amd kártyám és félek hogy nem lesz jó mert azért az nvidia csak jobb nem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 15:28
 1/4 Belchior ***** válasza:
Az AMD-s valamivel jobban melegszik, de erősebb is. Látatlanban nem tudom, milyen konfigod van, de gondolom, full hd high-ultra beállítás körül kéne, ezért az RX mindenképpen jobb választás. Igaz, hogy pont ma mutatja be az Nvidia az új kártyáit, ezért lehet picit várni kéne, mert a korábbi széria nyilván olcsóbb lesz és akkor érdemes lehet inkább gtx 1060-t venni.
2018. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Rx 570 kb 20 százalékkal erősebb. Körbehugyozza a 1050 ti-t. Egyértelműen az a jobb választás. Vagy ha nvidia kell, hasonló árszegmensben használtat. A 1050 ti sem újonnan, sem használtan nem éri meg az árát.
2018. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hevromnak kéne ha jól tudom most egy amd fx 8350-e van és gtx 650ti 1gb os. videókártyát szeretne ecserélni max 60 ezerért ígí gondoltam a használt piacot kéne igénybe vennie,esetleg ezeken kívűl valami más alternatíva? tudtok ajánlani? Még 1 valami ezekhez a kártyákhoz win 10 kell mert neki 7-e van és nem szeretne cserélni mert az újabb 30 ezer
2018. aug. 20. 18:28
 4/4 Belchior ***** válasza:
Win 7 is megfelelő jelenleg. Sztem maradjon akkor az RX.
2018. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!