Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom hol kell letölteni...

Nem tudom hol kell letölteni a driverjét. Ehez kellene segítség. Hol lehetne letölteni? Bővebb katt.!

Figyelt kérdés
Na...Van egy ATD C-138-as típúsú webcamerám.minden jól megy fel tudtam telepíteni a cd-ról de amikor csatlakoztatom a webcamerát akkor kéri a lógót azaz az aláírást ami a dobozon is kellene lenni...ne és én ehhez driver kellene..valaki tudlinekelni oldalt hogy hol tudom ennek a típusnak a driverjét letölteni????előre is köszi(jaaa..és ne marhaságokat linkelj ha kérhetem..hanem a driverjét))
2010. jún. 21. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

google.


egyébként így jár mindenki, aki noname márkátlan hardwert vásárol, hogy nincs rá driver. Legközelebb több pénzt áldozol rá.

2010. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen oprendszert használsz? Xp?



[link]


A gyártó honlapja, ha szétszeded akkor az ic gyártójának a honlapja...


De amit írsz az talán inkább csak arról szól hogy nincs aláírva a driver ezt xpn simán át lehet lépni.. Ez driver Logo kicsit érdekesen hangzik... Lógó? Még érdekesebb!

2010. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abban a helyzetben ahol jajong a Windows, nyugodtan válaszd a telepítés folytatását!

Amiatt balhézik az op-rendszer, mert a Microsoft nem írta alá digitálisan, illetve nem tesztelte külön, éppen ezt a hardvert...

2010. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

am igen xp

de már 30 perce keresem és nincs találat

2010. jún. 21. 17:46
 5/6 A kérdező kommentje:

bocs nem lógó

igen.a microsoft logó nincs rajta

2010. jún. 21. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:

ja és kedves első válaszoló???

az alpha thomson digital neked márkátlan????

érdekes...eddig úgy tudtam hogy márkás...

na mindegy

2010. jún. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!