Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Emberek! Hogyan kell kikapcsol...

Emberek! Hogyan kell kikapcsolni Hyperthreading -et?

Figyelt kérdés
Tudom hogy BIOS.ba kell valahol,de hol?
2018. aug. 21. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Performance,Processors ilyesmi címszavak alatt keresd (persze ha inteled van mert ez inteles technológia). Bár nem értem mi értelme van egy egész jól működő technológia nem láttam még olyan szitut ahol hátrányára vállt.
2018. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
Miért akarod kikapcsolni? Ugye nincs az a kényszerképzeted hogy lassulnak miatta a játékok?
2018. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha játék miatt akarod kikapcsolni ne tedd, nem egy új technológia és tekintve a piaci szegmens nagy részét az intel fedi le processzor téren így totálisan fel vannak készítve arra , hogy multithreadnél ilyenkor nem számolja fizikális magnak a virtuális magokat. De ahogy érzed természetesen :)
2018. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Alaplap/BIOS függő. CPU features/setting általában.


Persze a kikapcsolásával többet ártasz, mint használsz.

2018. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig ,igen egy játék miatt kapcsolnám ki,mert nincs túl erős gépem,de azt írják hogy ha ki van kapcsolva,akkor több FPS lesz,meg videó is van róla, amikor on-olva meg off-olva van,és hogy mi a különbség----
2018. aug. 21. 13:26
 6/8 Denes999x ***** válasza:
100%
Vagy Fake videó, vagy túlmelegedési problémái voltak emberünknek, azért segített a kikapcs.
2018. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez maximum millióból egyszer segít, akkor is főleg 10+ éves játékoknál.
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

OKés,köszi a segítséget, hattalmas pacsi nektek ! :)

Legalább nem rontottam el semmit, ténlyeg köszi,Még jó hogy kiírtam :D

2018. aug. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!