Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb processzorhűtő max.10k...

Legjobb processzorhűtő max.10k-ért?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a gyári Intel hűtőt az i5 8400-amon, mert nem hűt túl jól... max terhelésnél 77 fokig felmegy. És hangos is. Melyik a legjobb hűtő ennyiért, ami nagyon jól hűt, legyen halk, bár ezutóbbi csak másodlagos, de persze nem hátrány, ha az.

2018. aug. 21. 19:36
 1/6 Belchior ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlanám.

2018. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor_79 ***** válasza:
Nem volt célom a legdrágábbat kiválasztani, de ez legalább 120 milliméteres ventilátorral bír és az egyik legjobb gyártó [link] magassága 159mm, amit érdemes ellenőrizni ház befogadóképességénél, mert van amelyik max 158 magasat fogad pl. Egyéként nem biztos, hogy kell ekkora, mert más vígan elvan kisebbel, ami 9cm-es ventilátorral operál ugyanilyen processzoron [link] Ebben a méretben nekem ez szimpatikusabb [link] Amúgy lehet meg fogsz lepődni, ha majd használod, mert nálam, szintén 6 magos processzort hűtve 70 fokra is felmegy duplatornyossal szimpla böngészés közben (+ fájlmegosztás). A processzoron belüli hővezető paszta az okozója.
2018. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:

/ Az utolsó két linkemnél megnyitáskor az utolsó karakter (pont-ot) törölni kell mert így érvénytelen az elérés./

A Hyper TX3 evo-t nem nagyon ajánlanám; 8 éves konstrukció. A műanyag rögzítés idővel törékennyé válik. Azóta ugyanaz a gyártó adott ki jobbat.

2018. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást. Mi a véleményed a be quiet! Pure Rock 120mm-ről?
2018. aug. 21. 20:41
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Azt úgy nem ismerem. Biztos halk, de találtam egy összehasonlítást és a Ben Nevis Advanced talán hatékonyabb (nem biztos, hogy halkabb). Jó kicsi kép németül. Azt írja; "a kisebb érték jobb" [link] Nem tudom mennyire reprezentatív.
2018. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
#5: Teljesen hihető. A bEn Nevis advanced 130mm-es lapátokat kapott, tehát jobb a légszállítása. Az más kérdés, hogy napjaink egyik felkapott hűtője a Be Quiet! Pure rock, ezért mindenki azt ajánlja.
2018. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!