Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC maximum 250 ezer Ft-ért?

Drake13 kérdése:

Gamer PC maximum 250 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rászántam magamat, hogy végre én is PS-ről átigazoljak a PC-s Master Race-be. Alap szinten értek a számítógépekhez, de az összerakásuk már kissé nehézkes lenne számomra. Ahogy már a címben írtam, maximum 250 ezer forintért szeretnék egy időt álló, bővíthető PC-t vásárolni. Ezeket a játékokat szeretném majd rajta játszani, na meg a mostanság megjelenőket: Battlefront II, Far Cry 5, Titanfall 2, AC Origins, GTA 5.

2018. aug. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog fájdulni a fejed, annyi konfigot írnak majd, és amikor a vásárlás előtt rákérdezel újra a választott darabra, újabbakat és újabbakat írnak majd :)

A gép összerakáshoz nem kell érteni, mert bizonyos oldalakon összerakják neked, amit rendelsz (pl. PCX). Keress rá: "recommended gamer pc builds 2018", vagy valami hasonló, nézz egy ~800 eurós konfigot és állítsd össze egy összerakó oldalon.

2018. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-I5 8400

-Egy olcsóbb B360as lap

-1Tb HDD+240gb ssd/500gb ssd/ami belefér

-Egy olcsóbb ddr4 1x8(ha 2 ram slot van a lapon/mAtx általában/) vagy 2x4(ha 4 ram slot van a lapon/Atx általában/) giga ram

-Szintén a legolcsóbb gtx1060 6giga(!) kártya (Gainward, Palit, inno3d stb), figyelj arra, hogy ne egy ventis legyen.

-Be quiet system power 9 500w táp (még van jópár jó táp, most ahogy néztem ezt divat ajánlgatni)

-egy normálisabb atx ház (Zalman, fsp ect) olyan 10-12k körül.

Ez olyan 250-260k körül kell hogy legyen.

Persze nincs benne monitor/prefériák, nem írtad, hogy az is kell-e.

2018. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Perifériák nem kellenek hozzá. Köszönöm a válaszodat! Kérdés, 8 GB RAM nem kevés mostanság egy gamer PC-be? Vagy azon lehet spórolni?
2018. aug. 23. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

1+1. Viszont mintha olvastam volna, hogy a kompatibilitási problémákért nem jelez a gépösszerakó, úgyhogy ha pl. 8. generációs Intelt veszel (ami javasolt), akkor az alaplapnak kompatibilisnek kell lennie - nyilván:)


Videókártyából gtx 1060-at javaslok, ha drága, esetleg legyen használt.

Mellé mondjuk egy i7 8700 és reménykedni, hogy jönnek a hat magra optimalizált játékok:) Jönni fognak.

Ha tuning is mehet, ajánlom az egyel régebbi i7 7700k procit, de nem minden alaplappal lehet tuningolni. Bár ennek a procinak az ára épp az egekben van, különben már én is cserélnék erre


Kell még egy jó SSD a rendszernek, majd írja valaki, hogy melyikek a jók + egy 1 terás 7200rpm-es vinyó háttértárnak. SSD-re érdemes játékokat is telepíteni, így én nem a legkisebb, hanem minimum 250 gigásat ajánlok.


És most vagyunk kb. kettő ötvennél. Ha használt cuccokkal operálsz, akkor pesze még marad keret. Kell még az alaplap, ház, perifériák, monitor. 250-ből nehéz új cuccokkal időtálló PC-t összerakni sztem, főleg, ha még egy jó gamer monitort is akarsz mellé. De hátha valaki jobbat tud írni. Az én posztom lehet valamiféle támpont

2018. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bakker, kihagytam a RAM-ot. Sajnos úgy néz ki, hogy hamar át kell állni a 16 GB-ra
2018. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

258 ezer úgy, hogy össze is szerelik neked.

[link]

A második válaszoló hülyeséget írt, ez meg kb. ugyanaz, mint amit az első írt, csak gondoltam, össze is rakom neked konkrétan.

2018. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a második jót írt, a 4-es és az 5-ös válasz hülyeség csak.
2018. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!