Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopomnak,...

Mi lehet a baja a laptopomnak, miért csinálja ezt (nincs hangja, csak néha)? - SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Van egy ASUS F3Sg laptopom, és az a baj vele, hogy két napja, amikor bekapcsoltam, nem volt hangja, már amikor elindul, és egy dallamot kellett volna lejátszania sem volt; viszont néha recsegő hangot adott ki(fejhallgatóval sem ment)...tegnap pedig, amikor bekapcsoltam, simán ment, volt hangja is, ma pedig megint nincs...mi baja lehet? :'( Előre is köszi.
2010. jún. 21. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A hangkártya driverének újratelepítését próbáltad, ahogy javasoltam?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__9..

2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a másik kérdést nem én írtam...Nekem nem a hangszóró nem működik, hanem SEMMI(tehát a fejhallgató kimenet is süket), és nem csak az operációs rendszerben nincs hang(bár úgy lenne...), hanem amikor elindul a gép, akkor le kellene, hogy játsszon egy kis dallamot, mikor kiírja, hogy "ASUS", de azt sem teszi :S
2010. jún. 21. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, csak nagy volt a hasonlóság a két kérdés közt.

A fejhallgató is a hangkártyáról megy, tehát egy próbát megér az újratelepítése.

Nem tudom milyen dallamra gondolsz, ha a belső hangszóróból szól, akkor azt pedig egy laptop esetén elég nehéz házilag megcsinálni, hacsak nem a BIOS-ban lett valahogy kikapcsolva, nézd meg.

2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonló a két kérdés...Tehát ez olyan, hogy amikor elindul a gép(memóriateszt, stbstb.), akkor kitesz egy ASUS és egy Intel logót, és lejátszik egy kis dallamot(be lehet állítani BIOS-ban, be is van, direkt megnéztem két napja), de most nem játszik le, hanem néma teljesen :'( De az operációs rendszerből sem működik, pedig tegnap simán ment midnen :S Nincs belső hangszórója, csak külső, de nem azzal van a baj, íg nem hiszem, hogy a driver újratelepítés akármit is változtatna rajta...Mit lehetne vele tenni? Arra gyanakodtam, hogy elromlott a hangkártya, na de tegnapelőtt nem volt hang, aztán tegnap volt, ma meg megint nincsen...
2010. jún. 21. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ugyanezt produkálja a laptop, miért?
2011. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!