Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért másol rettentő lassan...

Miért másol rettentő lassan pendrivera?

Figyelt kérdés
Vettem egy Kingston 16gb USB 3.0 pendriveot, de bármire formázom 3-5 MB/s-el másol... A régi USB 2.0-ásra 15-20 MB/s körül ment... Tippek? Rossz lenne a pendrive?
2018. aug. 24. 05:24
 1/5 belapus ***** válasza:
Hiába 3-as, talán az a típus annyit tud.Ha meg túl olcsó volt, lehet semmi sem stimmel a megadott tulajdonságai közül.
2018. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fájl méretétől is függ. A kicsiket lassan másolja. Ha mindennel ezt csinálja, visszavinném.
2018. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy próbálj ki először másik usb3as pen drive-ot milyen gyorsan tudsz másolni. Nekem gyári alaplapi driver is okozott már ilyen problémát.
2018. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz... a chipset driver telepítve van?
2018. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem mindennek jónak kellene lennie, tekintve, hogy másik pendrive sokkal gyorsabb pedig USB 2.0ás. Azért az 5MB/s kevés nagyon... Köszi a válaszokat
2018. aug. 25. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!