Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen típusú billentyűzet...

Milyen típusú billentyűzet képes a kiegészítőben foglaltak teljesítésére? (Eléggé összetett igények. )

Figyelt kérdés

Elvárások:

- Magyar billentyűzetkiosztás

- bluetoothon és USB-n is képes csatlakozni laptophoz...

- egyszerre több géphez is lehet csatlakoztatni, gombnyomással váltani a szükséges géphez

- egeret lehet hozzá csatlakoztatni valamilyen módon, aminek jelét szintén az aktívan kezelt géphez továbbítja


kevésbé szükséges extra igények:

- numerikus billentyűzetkiosztás is

- médiabillentyűk

- teljes értékű, pendrive, stb kezelésére alkalmas usb csatlakozó


Egy ilyen billentyűzet ha létezik, mi a típusa, márkája, mennyibe kerülhet kb.?



2018. aug. 25. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2018. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A franc essen bele!

Olyannal már találkoztam, amit bluetoothon 5 eszközhöz, USB-n 1 eszközhöz lehet egyszerre telepíteni és egy egyszerű billentyűkombinációval lehet kiválasztani a kívánt gépet, ráadásul magyar billentyűkiosztású is volt numerikus billentyűzettel.


Egyedül ami nem volt rajta tudtommal, az az egér jelének közvetítése, pedig igazán logikus elvárás lett volna. :(


Annyi vezetékes billentyűzethez árulnak egeret, ehhez is adhattak volna. :(


Olyan billentyűzetet is láttam amelyik a fentihez nagyon hasonlított azzal az eltéréssel, hogy a numerikus billentyűzet helyén tapipad volt.

2018. aug. 26. 07:30
 3/3 A kérdező kommentje:

ja, meg a kevésbé szükséges extrák sem voltak ezeken. Pedig szerintem tök király lett volna, de azért tényleg nem nélkülözhetetlenek.


Tényleg nem értem, hogy miért nem alkotnak ilyen billentyűzet-egér szettet.

2018. aug. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!