Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Gigabyte...

Mi a véleményetek a Gigabyte Aorus GTX 1060 6G videokártyáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a videokártyán gondolkodok, de nem tudom megérné-e a pár ezer forintos felárat, vagy vegyek inkább G1 Gaming-et vagy MSI Gaming X-et? A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 26. 14:40
 1/7 MGéza ***** válasza:
Túl van árazva, nem éri meg. 1060 6Gb verziót már 90000 forintért is kapsz, hidd el, annyival nem gyorsabb a csilli-villi OC Giga mint amennyivel drágább. Sőt, ha nem ragaszkodsz az Nvidiához akkor RX 580 8Gb is szóba jöhet, ami helyenként erősebb is, főleg FHD fölötti felbontáson.
2018. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Vagy ha már ebben az ársávban nézelődsz, akkor GTX 1070 is kapható ennyiért garanciálisan hardveraprón.
2018. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 +1, pl.:

[link]

2018. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Én azt mondom, ha nem számít az a plusz 15 ezer forint, akkor megejtheted. Azzal promótálják a saját oldalukon, hogy tartósabb alapanyagokból építik ("Titán szériához való kondenzátorokból"). A csúcs Asus Strix vagy akármelyik 1060-as teljesítményével vetekszik. Én ezt az Aorus szériát megelőző Xtreme Gaminget szériát használom és akkoriban adtak rá plusz egy év garanciát, regisztráció után (össz 4). Mostanra láthatóan megszűnt, de valamit csak jelent. (Talán azt, hogy nem érte meg nekik?) Mindegy; nálam képes 2100MHz-el működni amíg nem melegszik tovább. Akkoriban épp 100 felett volt kicsivel, Forintban. Egyébént nem kell hatalmas különbségeket elképzelni az 1060-on belül. Inkább zajban és tartósságban.
2018. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó kártya, de 110 ezerért nekem nem kellene. 30k pluszért ott a 1070Ti újonnan vagy a 1080 használtan.
2018. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Azért az a plusz 30 ezer nem elhanyagolható. A teljes összeg negyede. Meg 100-ról indultunk. Azért mondtam - és a kulcsszó - "ha nem számít a +15".

Egyébként 'majd naponta nézem az árakat, mert nekem is viszket a tenyerem.

2018. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. aug. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!