Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépet ajánlotok?

Milyen számítógépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Irodai használatra szeretnék összerakni egy erős konfigot,egy vendéglátó programot kell hogy kezeljen ezért lenne fontos a memória és a processzor!Az összerakással nincs probléma,de nem tudom hogy milyen cuccokat vegyek bele.

2018. aug. 27. 11:58
 1/5 szántóvető ***** válasza:

ehhez egy tíz éves használt pc is elég erős lenne.na mindegy,itt van egy: [link]

ramból vehetsz 8 gigát is.hdd helyett kérhetnél ssd-t,bár ez sem nélkülözhetetlen.mondjuk itt nincs megfelelő mert ez a kingston nem ajánlott,helyette inkább a400-as kéne.

2018. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Történt egy kis hiba a linkben, mert csak egy videókártyát jelenít meg. - a teljes gépösszeállításhoz nincs ötletem, mert nem ismerem a gépigényét.
2018. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
köszi.erre gondoltam: [link]
2018. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!alkatrészekre gondoltam,nem komplett összerakott géprr..azzal megbírkózok
2018. aug. 27. 13:52
 5/5 szántóvető ***** válasza:
ez a proci+alaplap jó lesz,az ssd kingston a 1000 240 gb m.2 vagy egy olcsó toshiba hdd,8gb ddr4 ram,táp cooler master mwe 400w,házból meg valami olcsó.
2018. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!