Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyors sok sípolás indítás után?

Zsolt0005 kérdése:

Gyors sok sípolás indítás után?

Figyelt kérdés

Tesómnak az éjjel lekapcsolt a gépe csak úgy, és mikor bekapcsolta reggel egy ütemben sípolt (pi pi pi pi pi) míg újra nem indult és megint. Na olvastam ez vagy RAM vagy Video kártya. Kisztürtem hogy a Ram a gond. Na most. 1 éve müködik neki a gépe probléma mentesen most meg ez van. (Ez fontos infó az órajelek végett)

1. slot Kingstone CL10 (1600mhz)

2. slot Kingstone CL9 (1333mhz)


Csak 2 slotos a dolog.


Ezek a régi ramok amik még enyémek voltak midnen jó volt így is vele hogy a órajel nem ugyan az.


Mikor kiszedtem a 2 ramot es probaltam hogy akkor ram vagy az alaplap slot a rossz. Beraktam neki az en ramomat es mindig ment. melle raktam az övét és ment, néha sípolt néha nem. csak az enyémekkel nem sípolt


nekem 2x van 1600mhz kingstone cl 10


Na most beraktam az én gépembe tesztelésre. olyan első 10 el nem sípolt be bárhogy kombináltam. És egyszer csak sípolt. mondom akkor ez a ram lessz.


De hogy lehet az hogy egyszer megy aztán nem ?


Valami tanács ?


Ui. volt az elején hogy az ő gépében, próbálgatva az 1 ramot csak es mind a 2 vel sikerult elerni hogy sípolt. szóval mind 2 ram sérult lehet, és mind a 2 slotban ugyan úgy. Nálam kevésbé reagált rosszul...


2018. aug. 31. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Futtass Memtest86+-t, de valószínű, hogy megholt.
2018. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ja és még valami, ha sípol, lekapcsolom a tápot, és vissza újra bekapcsol magától. Míg nem sípol addig ha ki be akpcsolom újra bekell nyomni a gombot.


Ha besípol. hagyom a ramokat kihúzom 2-§3 percre vissza nyomom áram alám vissza kapcsolom a tápot bekapcsolom és megy

2018. aug. 31. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem tisztában vagy a RAM szóval.

Random Access Memory = véletlen hozzáférésű memória


* [link]

2018. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.... de ennek mi koze hozzá ? HA nem írsz értelmes választ ne irj semmit inkább
2018. aug. 31. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha működik, néha nem, szóval nem jó...

Attól függ, hogy éppen milyen "kedve" van, még néha ad életjelet, de már haldoklik.

2018. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!