Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mai játékokhoz...

Szerintetek mai játékokhoz elég a 3GB-os 1060 vagy kell a 6GB FULLHD-hez?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 17:24
 1/4 anonim válasza:
63%

Szia!

Szerintem a 6 gb-os verzió jobb, hisz több az fps, több szála is van, és nem sokkal drágább a 3gb-os testvérénél

2018. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van rá keret, akkor inkább a 6GB verziót. Nekem is az van, és bár csak Full HD felbontáson játszom (még), a játékok igénylik a videómemóriát eléggé.


Például:


Divison: Ultra, Full HD 3.6-4GB videómemória használat, 55-70fps

R6S: Ultra, Full HD 3.8-4.2GB VRAM használat, 80-100fps


Ha csak a 3GB verziót veszed (aminek némileg a GPU-ja is gyengébb 1152 vs. 1280 CUDA mag), akkor bizony kevés lehet.

2018. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az ASUS fehér színű kártya tényleg rossz ? azt hallom egy idő után a venti zörög
2018. aug. 31. 18:02
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Bár nekem is 6GB-os változat van, de ha megkérdeznénk embereket akiknek 3 GB-os van azok meg azt mondanák, hogy teljesen meg vannak vele elégedve. Jelen pillanatban elég tud lenni 3 GB videómemória minimális kompromisszummal. Ha sok évre tervezed a használatát, akkor érdemesebb a drágábbat választani, mert az átlagember nem sűrűn cserélgeti.
2018. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!