Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri fejleszteni processzort...

Megéri fejleszteni processzort 4690-ről 4790-re vagy 4790k-ra játékok szempontjából?

Figyelt kérdés
+25.000 és +40.000 körül kellene rájuk fizetnem. tuningolni nem tudnék mert h97-es lapom van. hozna annyi pluszt valamelyik proci hogy megérje befektetni a fejlesztésbe? vagy inkább várjam meg a 4690-el amig meg tudok építeni egy új rendszert. tervezek a gépbe egy videókártyát az új geforce-okból és teljesen új rendszert csak jópár honappal később tudnék alá tenni

2018. szept. 1. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem éri meg.
2018. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól félek hogy i5el álandó cpu limitem lesz. és lehet hogy csak 2019 őszén lesz új rendszer. és nem tudom hogy ezen mennyit segítene az i7. és ugye amikor eladom valamennyi visszajön abbol hogy i7et adok el akkor i5 helyett.
2018. szept. 1. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
egészen biztos vagy benne hogy nem érdemes?
2018. szept. 1. 15:53
 4/5 MGéza ***** válasza:
Ha olyan játékokkal játszol mint BF1, akkor azok képesek profitálni a több szálból. Igazi előrelépést ez a processzor akkor jelentene, ha vennél egy Z lapot, megfelelő hűtést és jó tápegységed is lenne hozzá.
2018. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ac origins is ilyen ha jól tudom és gondolom egyre több lesz most hogy emelkednek a magok a procikban. azt hittem az is számít azért hogy a 4790K 500mhz-el magasabb órajelen megy tuning nélkül is az i5-nél.
2018. szept. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!