Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek a számitógépembe?...

Mit vegyek a számitógépembe? 1 éve kaptam, de csak most kezdtem próbálni rajta játékokat amik nem futnak a legszebben. Nem értek hozzá sajnos, a gép adatairól feltöltöttem egy képet ide: www.imgur.com/VzvPexx

Figyelt kérdés
Mit érdemes fejleszteni rajta?

2018. szept. 4. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem gyenge gép.
2018. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb azt ird le, mit akarsz rajta jatszani. Ugyan a proci nem epp a legujabb, de a VGA eleg eros es a memoria is eleg kell hogy legyen jatekra is.
2018. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg kapcsold be a Game mode-ot és állítsd át, hogy a játék biztos, hogy az nvidia kártyát használja (mind a kettő Windows 10 feature. Legyen naprakész az update-ek terén).

[link]

[link]

2018. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Esetleg a memóriabővítés hasznos lenne, ha olyan izmosabb játékokkal játszol, ami igényli. Bár erősen meggondolandó, lévén már "kifutott" memória generáció; DDR3-as. Hogy értsd: a jövőben már nem tudod felhasználni újonnan összeszerelt géphez, mert a DDR4 szabvány fut. Mondjuk, ha 10ezer nem ver földhöz, ami a 4GB-os modul ára, akkor mindegy. Viszont ugyanolyat kellene választani, mint ami most is a gépben van, hogy rendesen működjenek együtt.
2018. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!