Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem lehet kép? Többi lent

Miért nem lehet kép? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok eladtam egy alaplapot vidikarival rammal cpu val szoval mindennel, egy fél konfigot.

Ma telefonál a srác hogy nincs kép de mondta hogy ki vettek valamilyen elemet az alaplapból . Ez megkárosíthatta az alaplapot ?



2018. szept. 6. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen működött.
2018. szept. 6. 16:10
 2/4 Robivosi ***** válasza:
Mit vettek ki? Azt a lapos elemet?
2018. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az alaplapi gombelemre gondoltak, azaz resetelni akarhatták a biost. Ami NEM károsíthatta az alaplapot, persze ha fizikailag nem feszegették szét pl késsel, csavarhúzóval.


Postán/futárral adtad el?


Van speaker az alaplapra kötve?

És csippan is, ha igen mit, mennyit? (ebből meg lehet mondani a hiba okát)

Esetleg ritkán szokott olyan is lenni, hogy megtapogassák fpleg a ram és videókártya érintkezőjét, és ettől is van, hogy nem mindig adnak képet, hol ott, nem is látszik semmi retek rajt, de nem érintkezik valami. Mond neki, hogy tiszta, száraz papírral törölje meg alaposan az érintkezőket, és ha porosan adtad el a gépet akkor a foglalatokat is fújja ki ahogy tudja.

Egyenlőre ennyi tippem van...

2018. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
leutaztam és megoldottam .... ramot ki , be csodákra képes
2018. szept. 6. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!