Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PS4-em játék közben elkezd...

Zsomnitrix kérdése:

A PS4-em játék közben elkezd folyton villogni mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 8 ezerért egy átalakítót (hdmi to vga) és rákötöttem a monitoromra (új monitor 1080p viewsonic) és mikor ben vagyok a menüben nem villog de ha már játszok akkor mintha ki be dugnák a vezetéket (no signal) kerestem rá megoldást de mindig csak 1 volt. (a PS4-et biztonsáégos módban indítottam el és kiválasztottam a felbontást amilyen a monitorom is egy ideig működött is de másnap már megint csak villog)

2018. szept. 9. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam...


[link]

2018. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hogy HDMI kábellel is csinálja e. ha nem, vidd vissza a kábelt, ha igen akkor a ps4-ben romlott el valami
2018. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1, a kép villog, nem a led, plusz a cikk 5 éves
2018. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A HDMI kábellel nem csinálja (tv-n legalábbis nem szokta , monitoron meg megint megpróbálkoztam és kb 10 perc után se villogott nem tudom hogy ez mi de egyszer szarakszik máskor nem)
2018. szept. 9. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Az átalakítás. Szimplán problémás digitálist analogga alakítani.
2018. szept. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor most vigyem vissza? Vagy hogyan lehetne ezt megcsinálni hogy ne tv-n játsszak vele hanem monitoron (tv-n azért sz*ar mert homályos, messziről nem tudom elolvasni mit ír + családtagok is néznének tv-t)
2018. szept. 10. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél HDMI-s monitort
2018. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!