Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik laptop éri...

Meniszkusz kérdése:

Szerintetek melyik laptop éri meg jobban? MSI GE63VR vagy az Alienware 15 R3?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy komolyabb laptop beszerzésén, és erre a 2-re esett a választás. Ugyan abba az ár kategóriába tartoznak, ám az Alienware processzora csak i5-ös. Esetleg valami vélemény a 2 márkáról? Vagy talán 400-E forintért van jobb laptop? (hosszú távra tervezem //egytem //gaming) A válaszokat előre köszönöm! :)

2018. szept. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon muszály laptop? Nem fejleszthető és sokkal drágább, mint a PC. Pont az egyetemi órák alatt akarsz gamelni? Mert ha nem, oda elég egy olcsó laptop is és kijön egy ezeknél a vackoknál erősebb gamer PC is, minden perifériával.
2018. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Budapesten lakom és minden hétvégén haza utazom. Szeretnék hétvégén is számítógép közelében lenni. Tudom hogy az asztali számítógépek erősebb, olcsóbbak, és fejleszthetőek, de sajnos nem tudom magammal cipelni minden pénteken. Szerintem egy ilyen laptoppal viszont ki lehet húzni a BSC-MSC végéig, teljesítmény szempontjából. (Miután elvégztem az egyetemet egyértelműen építek egy gépet)
2018. szept. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!