Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procihűtőt vegyek...

Milyen procihűtőt vegyek Intel E7200-ra?

Figyelt kérdés

Leginkább a teljesítmény, ár/érték arány számítana, de a dizájn sem egy utolsó dolog.

Én eddig az Asus Silen Knight II.-t néztem.


2008. nov. 4. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Adnak rá gyárit nem? Szerintem az a legmegfelelőbb, mivel azt direkt ehhez a procihoz készítették. 1 nagy titok van, nem kell agyontuningolni szerencsétlen, amúgy is kihasználatlan procit
2008. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Referencia hűtőket nem 1 konkrét procira gyártják, hanem egy hűtőt x típustól y típusig használnak, vagyis csomagolnak mellé.

Remélem kapok tanácsokat a feltett kérdésre, hogy mi az ami jó teljesítményű, lehetőleg halk, és jó az ár/érték aránya.

2008. nov. 4. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már egy jó ideje a Cooler Master Hyper TX2 a fixa ideám, jókat hallok róla. Sajnos beszerezni még nem sikerült, de akinek van, az eddig csak jókat mondott róla. Én is a procituning megszállottja vagyok, a mostani E4300-as Core-omat 1,8 GHz-ről 2,8-ra húztam, jelentős melegedés nélkül, gyári hűtővel!
2008. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!