Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Annyi a videokártyának?

Annyi a videokártyának?

Figyelt kérdés

Wither 1-et indítanám ezer éves játék az ezer éves gépemnek. Maga a videokártya sokmindent bírna elméletben csak már öreg. Egy gtx 560 -ról van szó.

Először elkezdett villódzani a kép aztán körkörös rózsaszín valami jelent meg és puff... a gép újraindul, elszállt a felbontás, plusz piros pöttyök jelentek meg az egész képernyőn amik egér mozgatására "minden harmadik" fél ezred másodpercre eltűnik majd előjön megint.

Videokártya RIP?



2018. szept. 21. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Bootnál is ez van? Akkor igen.

Ezek a régi kártyák sajnos szeretnek meghalni.

2018. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ki kéne próbálni a kártyát másik gépben, hogy biztosra mehess.
2018. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát másik kártya nincs, de igen ez van boot -nál is. Na "nem baj" most terveztem gépet újítani. :D
2018. szept. 21. 15:48
 4/5 A kérdező kommentje:
*másik gép nincs
2018. szept. 21. 15:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjavult? :O Bekapcsoltam eltűntek a pöttyök, de a felbontás rossz volt. Kerestem a drivert nem volt meg, felraktam újra és most jó.
2018. szept. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!