Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy egy felső...

Létezik, hogy egy felső középkategóriás laptop ennyire olcsó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi oldal, ahol Notebook-okat nézegettem. Találtam egy nagyon erős, ráadásul új laptopot... De ilyen olcsó lenne? Vagy ez valami vicc? [link]

2018. szept. 23. 16:37
1 2
 1/15 Dongaben ***** válasza:
Az a vicc, amit TE küldtél...
2018. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért vicc, mert nem linkeltem be? Talán nem akarom, hogy elvigyék előttem az összeset, mert, ha nem vicc, akkor vennék belőle... De előtte megszeretnék győződni róla, hogy nem valami átverés..
2018. szept. 23. 16:46
 3/15 pinkpancser ***** válasza:
100%
Sajnos Ebay-en is vannak kamu hirdetők. Az ilyeneknek van 0 vagy kevés eladásuk, vagy sok pozitív, de már régi értékelések teljesen más termékekre. Ha bátor vagy akkor vehetsz, de mindenképp paypal-t használj! Ha nem jön semmi akkor visszakapod a pénzed, ha meg jön valami akkor videózd a kicsomagolást (és írd meg mi volt benne) és reklamálás után kapod vissza a pénzed.
2018. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dongaben ***** válasza:
100%
Nem kellett volna az oldalt, csak azt, ahol a leírás van a felszereltségről... Őszintén? 49,99 dollárért szerinted milyen új laptopot kapni? Max. "Gyereklaptopot", ami olyan, mint a régi kvarcjátékok. Szóval: Vicc!
2018. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem a weblapot, de legalább leírást, mit takar, mert ez egy árcédula, erről aztán qva nehéz megmondani, milyen a notebook.


Van egy használt autó, szerintetek jó? Most csak 100e forint. Képet, pontos infót nem adok róla, csak az árat, na mondd meg, jó lesz?


Egyébként meg jó eséllyel átverés, szóval hajrá, fizesd ki. Az életben semmi sincs ingyen. Ha mázlid van, legalább egy fél téglát küldenek a dobozban.

De az is lehet csak egy üres Notebook vázat kapsz, esetleg egy fényképet az adott notebookról (ilyen is volt már xbox-nál mikor megjelent a one és teljesen legális, hiszen a gyökere nem olvasta végig a leírást tisztességgel).

2018. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ne haragudjatok. Itt a link. [link]
2018. szept. 23. 17:07
 7/15 A kérdező kommentje:
rossz linket küldet.. itt van.. [link] ELNÉZÉST!
2018. szept. 23. 17:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Atom proci, semmire nem jo, nemhogy felso de a belepo kategiriat sem eri el
2018. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rossz linket küldetem* Az utolsó link az! Csak több Notebook-ot néztem, ezért belekavarodtam rendesen..
2018. szept. 23. 17:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyanusan olcso, kamu
2018. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!