Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Mini PC-t érdemes...

Melyik Mini PC-t érdemes megvenni max 45. 000 forintért?

Figyelt kérdés

Főként szöveg szerkesztésére, Excelre kellene, illetve filmezés.

Néha időnként jó lenne egyet lolozni de nem szükséges, ha elfutna rajta az nem lenne hátrány.

Nem muszáj Magyarországról vásárolni, tudom külföldön olcsóbb, szóval elfogadok külföldi linket.



2018. szept. 24. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A fentiekre simán jó lesz.

2018. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Használtan nem igazán akarok venni.

Az elsőt lehet belső SSDvel bővíteni? Mert írja hogy van sata hely, de néztem az SSD-k sata2,3asok.

Nem értek ehhez azért kérdezem?

2018. szept. 24. 21:35
 4/7 MGéza ***** válasza:
72%

A lol ezek képességét azt hiszem hogy meghaladná. Szerintem kissé túlzó igényeid vannak ennyi pénzért, nem gondolod? Én használt, de cégek által 1 év garanciával árult brand gépet néznék a helyedben, i3 processzorral, azzal jobban jársz. Külföldi linkeket nézegetheted ugyan hogy á de jó pont annyi, de ha Magyarországon élsz és fennakad a vámon...

Barebone PC-t vehetsz 35k körül, abba még kell egy meghajtó, 120Gb ssd 8-10k, 4Gb ddr3 10k.

2018. szept. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:

Tessék, garanciális. Nem mini, de kis helyigényű. Igény szerint kis teljesítményű low profile videokártyával kiegészíthető és akkor fut a Lol is simán.

[link]

2018. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, az elso altal linkelt atom procis mini. Felejtsd el nevetsegesen lassu. Hasznaltan nezz egyet amit a tobbiek linkeltek
2018. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+ a 32 giga annyira keves hogy a nagyobb win frissiteseket sem tudja fdltelepiteni mert nem lesz eleg hely, mindenkeppen kell bele +vinyo/ssd
2018. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!