Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akciókamerát nem ismeri fel a...

Tahi Balázs kérdése:

Akciókamerát nem ismeri fel a gép, miért? (nem Gopro, és nem sjcamm) egy névtelen de másoknál jó néztem neten

Figyelt kérdés
ha bedugom a gépbe nem csinál semmit a gép csak tölti ez miért van probáltam több kábellel de nem mintha rá se dugnám a gépre csak tölti.

2018. szept. 26. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
2018. szept. 26. 20:52
 2/3 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Gondolom Driver gond.


1. Nézd meg, hogy amikor hozzácsatlakoztatod a géphez, akkor az eszközkezelőben megjelenik-e a kamera : Eszközkezelő inditása : Keresés/futtatás : devmgmt.msc


Esetlegesen az egyéb eszközök között is megjelenhet, ha a gép nem tud hozzá drivert telepiteni, és azt is nézd meg hogy esetlegesen nem sárga kérdőjeles vagy sárga felkiátójeles-e az eszköz (ezeknél nincs driver telepitve / vagy a telepitett driver nem működik megfelelően).


Ha nem jelenik meg a gépeden a kamera sehogyan sem, akkor vidd el egyik haverodhoz ott probóljátok ki. (Ha ott sem jelenik meg sehogy sem, akkor nagy valószinűség szerint kábel gond, vagy a kamerának vannak gondjai a kommunikációval)


Ha megjelenik, de a gép nem tud hozzá drivert telepiteni akkor : Driver keresése hardverazonositó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Ha megadod a hardverazonositót, akkor megpróbálok én is drivert keresni az eszközhöz (akkor még kell az is hogy milyen vindowshoz kell - verzió és bitszám . pl Win10 64 bites)


Sok sikert. üdv

2018. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen későn válaszolok de nem jó sehogysem gondolom a kamera hibája nem ismeri fel semmi. 3 gépet is próbáltam de meg se jelenik sehol az eszközkezelőben.
2018. dec. 19. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!