Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte alaplap hiba?

Gigabyte alaplap hiba?

Figyelt kérdés

Építettem egy új gépet, és sikerült megint olyan terméket válasszak amiről kiderült , hogy körülöttem senki nem ajánlaná. Gigabyte AX370 Gaming K5 alaplap került a rendszerbe ryzen5 1500x processzorral. A probléma az volna , hogy az alaplap folyamatosan fel le pörgeti a feszültséget a cpu-nak, állandóan megállás nélkül 1.3 - 1.5 IGEN 1.5 voltig feltekeri és vissza le 1.3ra azonnal. Ez alaplap hiba? Statikus beállítás nem találok biosban csak dinamikusat a feszültségre és az semmit nem csinál neki jóformán. Ryzen masterral tudtam állítani stabilra de azt meg minden indításnál be kell kapcsolni ami nem is lenne magában gond de attól még alapvetően csak ugrál fel-le a feszültség.


Bóunsz kérdés : Ryzen MAster szoftver valamiért nem akar működni, eddig jó volt, most ha próbálok profilt alkalmazni benne azt írja , hogy újra kell indítani a gépet, persze ez nem csinál neki semmit, erre valami ötlet?


Előre is köszi!



2018. szept. 26. 21:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!