Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik rá mód, hogy Samsung...

Létezik rá mód, hogy Samsung gear vr szemüveget rákössem a pc-re?

Figyelt kérdés

Főleg játékokhoz használnám.


Samsung s7 edge telefonom van es a gepem i7 6700k 16gb ddr4 gtx 1080ti


2018. szept. 30. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudok róla, de nem is mentem még utána

én saját játékot fejlesztek külön VR és Oculus támogatással, meg cardboard megoldással


van tervem hasonlóra, viszont te milyen játékokat szeretnél játszani? alapból VR-támogatottat?


nem mind1, hogy mit szeretnél játszani és persze milyen eszközökkel, de ahogy látom a setupod elég lenne


ezt találtam most rákeresve:

https://www.youtube.com/watch?v=eZL8hDNsHpM

2018. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főleg fps játékokhoz használnám PUBG, cod stb. Nem vr támogatottak de a fejmozgás annyira nem is érdekel a monitort szeretném kiváltani vele
2018. szept. 30. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Trinus VR + SoundWire jó kombó lehet. Én egy VRBox-ot kötöttem össze a géppel. Bár nem tudom mekkora élmény, nálam nem annyira jött be. Mirror's Edge-gel próbáltam ki, de nem voltam elájulva tőle. :D
2018. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!