Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vásároltam az Extreme Digital ban egy Motorola adó-vevő szettet, ami újracsomagoltként lett hirdetve. Az "újracsomagolt" jelzőt ők értelmezik is (minek?) amit unalmamban el is olvastam, írják hogy lehet az eszköz hiányos is, ezért olvasd el a termék leírást. (ez már eleve egy átbacás, hiszen az újracsomagolt az nem hiányosát jelent, szerintük igen) Megnézem a leírást, hiánytalan. Megrendeltem, kifizettem, de töltő nélkül érkezett. Szuper, megírom nekik, erre egyszerűen küldjem vissza, van 14 nap elállási jogom. Köszi, oda vissza megutaztattam, majd visszakaptam a pénzem. Megírom nekik, szerintem itt ők téves információt tettek közzé, ők hibáztak, ellenkező esetben nyilván meg sem rendelem a terméket. Válasz, szerintük ez így rendben van.

Hagyjam a fenébe, vagy jelentsem fel őket? (tévedésbe ejtettek, ezáltal megkárosítottak, szabálysértés a kis érték miatt)

Dühítő nagyon ez a fajta pofátlanság, amit tanúsítanak a vevővel szemben, amikor nyilvánvalóan ők hibáztak.



2018. szept. 30. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
A két postaköltség amit buktam kb. 2500Ft volt.
2018. szept. 30. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Írd meg homar.blog.hu-ra, vagy max fogyasztóvédelemnél panaszold be.


Nekem is volt hasonló tapasztalatom velük amúgy...

2018. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó k○csögök.. én még nem vásároltam tőlük de nem is fogok. Bepanaszolni érdemes mert ha mindenki hagyja akkor nyugodtan szenyóznak tovább..
2018. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Extreme Digital híresen fospermet. Szerencsések azok, akik időben megkapják a rendelt terméket. Panaszkezelésük nulla.
2018. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Túlléptem az edigital pofátlanságán, lehet nem ér annyit az egész hogy foglalkozzak vele. Talán erre a kérdésre mások is rátalálnak és meggondolják 2x is rendelnek-e ilyen cégtől.

10-15 ezres rendelést ha valaki emiatt máshol ad le, már bukták amivel megkárosítottak. Ha esetleg többen is mást választanak, máris több lesz a kiesésük, mint nekem.

Egy intelligens vezető ezt látja és nem a pillanatnyi "sikereket" hajszolja. De mint tudjuk, sokszor nem az intelligens emberek diktálnak :)

2018. okt. 12. 22:01
 6/6 FerenczyErvin válasza:

Edigitált nem ajánlom.


Mostanra nagyon gáz lett.


Nézz szét a következő csoportban, mi minden történ ott az utóbbi időben:


[link]

2018. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!