Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régebbi fajta processzort...

Egy régebbi fajta processzort hol tudok beszerezni, amit már szinte sehol sem árulnak?

Figyelt kérdés

Régebbi gépem van, amiben AMD Athlon II X4 631 van. Ezt szeretném lecserélni egy 651-re, de szinte nincs is semelyik üzletben.

Tudom nem nagy újítás a gépbe, de max ez az amit az alaplapom támogat.

Ha leadom a rendelést, be tudják nekem szerezni?


2018. okt. 1. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Újonnan már sehol sem fogod tudni beszerezni mivel nem gyártják. A beszállítóknak és a viszonteladóknak sincs már belőle készleten, így te hiába is adnál le rendelést, ez egyszerűen teljesíthetetlen lenne. Keresgélj a hardveraprón, ott a mai napig is látok akár socket775 cuccokat is. Csak megtalálod ott az említett procit.
2018. okt. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos ilyet már csak használtan találsz.

2018. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Ha már kénytelen vagy használtban gondolkodni, akkor érdemes volna elgondolkodni az alaplap cserén is. (Én ezt tenném.) Procit esetleg megnézheted PC bontóban, vagy PC szervizeléssel foglalkozó vállalkozásnál. ( Ilyen helyről szereztem korábban egy régi procit 2 doboz sörért...:))
2018. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan elhanyagolható mértékben lenne gyorsabb a 651-hogy észre sem vennéd. Ennél sokkal erősebb régi félkonfigot is pofátlan olcsón meg lehet már. Venni.
2018. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 + 1
2018. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legacy hardvert Ebayről szoktak rendelni az emberek, ha a lokális használtpiac nem tudja kiszolgálni őjet.
2018. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!