Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le Forza Horizon 3...

Miért fagy le Forza Horizon 3 közbe az XBOX ONE?

Figyelt kérdés
Pédául ha egymás után akarok menni két Góliát versenyt (leghosszabb pálya a játékba) vagy egy 25+ körös versenyt szinte 10/5X befagy ami nagyon idegesítő....Jó szellős helyen van csak a gép teteje melegszik de az normális és az inkább csak kézlangyos mint meleg.Garancia már nincs rá és félek hogy tönkre fog menni mert még 2 hónapot bírnia kéne a ONE X-ig...A válaszokat előre köszönöm! :) u.i:Más játékoknál elég ritka de előfordult Fifa 18 közbe is az elmúlt hónapba 1X...

2018. okt. 1. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Sima FAT gépről van szó! (2016-os)
2018. okt. 1. 20:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez one s-el, nem lehet mit tenni szerintem.
2018. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fagyott le párszor amikor fejleszteni akartam a versenyhelyszínt. Menet közben nem. Maximum azt tudom javasolni, hogy ha van egy USBs külső merevlemezed (legaláb 250GB, legalább USB3) akkor arra is lehet telepíteni / másolni a játékot. Nekem külsőn van és nem volt menet közben gondom.
2018. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!