Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes rendelni ilyen USB...

Érdemes rendelni ilyen USB wifi kártyát Ebay-ről?

Figyelt kérdés

[link]


A 300-as ha jól sejtem, sima N-es, akármelyik hirdetésben is árulják. A cím pedig N-lite-ost sugallna a 150Mbps-es értékével?

Egyedül a 600-as volna AC-s, a közel 3 ezer forintos árával, ha jól sejtem?


Milyen chip lehet ezekben, ismert gyártóé, megérné?



2018. okt. 5. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Na az elméleted ott bukik meg, hogy az eszköz USB2.0-s vagyis a gyakorlatban örülhetsz, ha 15MB/s átmegy.
2018. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Toga Aty ***** válasza:
69%

15MB/s? Az rengeteg,ne kevert a váltószámokat !! :)

Teljesen jól működnek,ha meg neked nem válik be akkor buktál 2 doboz cigit,nem dől össze a világ.

2018. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebay-ről alapból nem érdemes semmit vásárolni főleg nem elektronikai eszközöket nem. :'D
2018. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat..

Kedves 3-as, tévedsz, tudni kell mit rendelsz. :)

2018. okt. 5. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan te pedig nem tudod.
2018. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bizonyára, azért kérdezek, hogy tudjam. :D

Amiről nem kérdezek, arról tudom.

2018. okt. 6. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval a te elméleted szerint, ha rá van írva, hogy Nvidia GTX 1080, akkor tudod mit rendelsz. Melyik ebay-es 1080-at szeretnéd megrendelni? Ugye, hogy szar az ebay?
2018. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez csak a te elméleted szerint van így.. :D
2018. okt. 7. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem vélemény, hanem tény. Tele van hamisított cuccokkal. Például a videókártyák tudod miért olyan olcsók? Mert kínában összekukázott ic-ket tesznek bele.
2018. okt. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 P.O.C. ***** válasza:

Tény hogy az eBay nem retardáltaknak való, mert azokat nagyon könnyen átb.@.sszák ott. Aki rendelkezik egy minimális józan paraszti ésszel, az viszont nagyon ritkán szalad bele ilyenekbe, és rengeteget spórolhat. Én is sokszor rendeltem már onnan különféle laptop és PC alakrészeket, amit a hazai alakrész kereskedők gyakran 10-szeres áron adnak és még nem kellett csalódnom.


Egyébként nem csak az eBay -en kaphatsz gagyi hamisítványt, hanem ugyan úgy az amazon -on, aliexpress, vagy Wish -en is. Tehát nem kell általánosítani.


Az eBay -es videokártyákról meg annyit, hogy aki utána olvasás nélkül veszi meg meg is érdemli. Minden videokártya gyártónak van honlapja, ahol meg lehet nézni a tulajdonságait. Ha ilyet valaki nem talál, már annak gyanúsnak kell hogy legyen.

2018. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!