Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a processzor?

Milyen ez a processzor?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 5. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy mai darab. Ha van lapod hozzá és egy gagyibb 1155-ös cput akarsz cserélni akkor ok. Bár akkor már inkább egy 2500 vagy 2500k. Ha új gépet akarsz akkor nem érdemes ebbe fektetni. Max ha nincs sok pénz rá.
2018. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

2. generációs I5, max használtan érdemes venni.

Ha nincs hozzá lapod inkább ez:

[link]

Esetleg még ilyenbe érdemes gondolkozni:

[link]

Ha van VGA akkor meg ez:

[link]

2018. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

#2

Kapható már az athlon 200GE, 18 ezer és jobb mint amiket linkeltél. Egyébként 26 ezret az életben nem ért a g4560(ma meg pláne nem, az oké hogy az intel árai elszálltak, de 2200g van már 31-32 ezertől), azért volt népszerű mert nagyon jó áron ment, 13-14 magasságában. Bulldozert, vagy annak bármilyen származékát hatalmas butaság ma már venni, legfeljebb ha van hozzá alaplapod, ramod, és nagyon-nagyon olcsó.

2018. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

#3.Úgy írod mintha én nem tudnám.

G4560-t viszonyítási alapnak írtam mert árban ugyan annyi mint a feljebb írt I5-2400.(minden annyiért jó vétel amennyit hajlandó vagy adni érte, Intel fanok simán kifizetnek érte ennyit, hidd el nekem)

A8-9600 kompatibilis az AM4-es alaplapokkal is, szóval ezt sem értem.

200GE valóban jó vétel, de azért nem hoz világmegváltó változást egy 950-hez képest.(de van benne legalább IGP, és kicsit talán felzárkózott a G4560-hez)

De amúgy is ezzel leírtad magad:"legfeljebb ha van hozzá alaplapod, ramod, és nagyon-nagyon olcsó."

De az okoskodni mindenki tud ezen az oldalon, ott van hogy AM4-el kompatibilis.

Én részemről lezártam.

2018. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
100%

Újonnan ezt nem érdemes venni. Olcsó opcióként hardveraprón, használtan érdemes beszerezni, mivel processzor ritkán hibásodik meg, nem rizikófaktor mint egy gpu, nem is annyira összetett, komplex rendszer, tehát garancia nélkül is bátran megvásárolható. Ha van hozzá olcsó lapod és legalább 8Gb ramod, akkor érdemes, másképp nem. Tessék, pár ajánlat, például i5-3470:

[link]

[link]

A kérdezett i5-2400:

[link]

2018. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!