Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet állítanátok össze?

Milyen gépet állítanátok össze?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy pc-t monitor nélkül, netezésre illetve alapszintű photoshopra.

-van gépház, illetve 1 tb vinyó

-dvdíró nem kell

(emellett van még 2x4 gb ddr3 ram)

olyan 100-120ezer Ft-re gondoltam, de ha olcsóbban meg lehet oldani, az se baj ( akár garisan hardverapróról stb)



2018. okt. 6. 15:54
 1/3 szántóvető ***** válasza:

[link]

[link]

ez így 30e.

mi kell még,táp?jó a cooler master mwe 400w,12-ért.esetleg vehetnél egy samsung 860 250gb sata ssd-t hogy gyors legyen a géped,vagy ha szeretnél a gyári procihűtőnél halkabbat akkor 10e körül azt is fogsz találni.

ha drágább gép kell akkor érdemes újabbat venni,de ahhoz ddr4-es ramok fognak kelleni.viszont amire haználod arra ez az olcsóbb megoldás is tökéletes lesz.

2018. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem írtam, de inkább az intel front érdekelne, vagy új generációs amd-k.
2018. okt. 6. 23:42
 3/3 szántóvető ***** válasza:

akkor használt i5 4460 és új 1150-es lap lenne a legolcsóbb.

amd-ből ryzen 3 2200g jöhetne szóba egy olcsó b450-es lappal,viszont ehhez már ddr4 ram kéne.hogy veszel-e ssd-t azt majd eldöntöd.én ajánlom mert jelentősen lerövidül a rendszerbetöltési idő és nem kell 1 percet várni hogy bekapcsolás után használhasd a gépet.az ryzenhez ilyet vennék: [link]

2018. okt. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!