Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 1060 3GB, na de melyiket?

GTX 1060 3GB, na de melyiket?

Figyelt kérdés

melyik márkát ajánljátok ?

MSI GAMING X

GIGABYTE (sima 2 ventis)

ASUS (2ventis,fehér)



2018. okt. 7. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Gigabyte-ot semmi féle képpen, nagyon gyakori hogy zörögni fog a venti egy bizonyos fordulat után. Én is megtapasztaltam..


MSI-t venném, de az asus is jó.

2018. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik gyártónak van gagyi(asus turbo, msi armor, gigabyte fantáziánév nélküli variánsai), és jók is(asus strix, msi gaming x, gigabyte aorus). 1060 keveset fogyaszt, és jó eséllyel bőven kifutsz a vramból mielőtt elfogyna a gpu ereje úgyhogy melegedési gondjaid egészen biztosan nem lesznek egyik kártyával sem, kizárólag a teljesítmény alapján azt érdemes venni amelyik a legolcsóbb - vannak más szempontok is, EVGA support messze a legjobb, és általánosságban az ő kártyáik a legmegbízhatóbbak(ez sem életbiztosítás, pl haver 1080 hybrid kártyája néhány hét után eresztett és hazavágta a kártyát és a lapot is), számomra fontos hogy ha bármi baj van akkor ne kelljen szarakodni a supporttal, gigabyte ról rendszeresen lehet olvasni hogy összetaknyolják csak a kártyákat(pl visszaküldöd vram hibával, azt megoldják de mire visszakerül hozzád zörög a venti, és nagyon-nagyon sokáig képesek ülni a kártyákon), msi nél meg mintha szándékosan összekarcolnának mindent(és ők is borzasztóan lassan dolgoznak).


Csak hogy érezhető legyen hogy mekkora különbség lehet rma és rma között, anno meghalt egy asrock lapom, típushiba, rengeteget lehetett olvasni róla a neten - másfél hónap volt mire kaptam egy másikat(a futárt nekem kellett fizetni), ami ugyanazt a hibát produkálta két hét után, de akkor kinyírta a procimat is. Másik oldalon meg ott volt az amd, az én ryzenemet is érintette a segfault probléma(az első 20-25 hétben gyártott legtöbb ryzen szétfagyott linux alatt egy bizonyos szituációban), kitöltöttem a support ticketet csütörtökön, pénteken küldtek érte egy futárt kedd reggel pedig már nálam volt az új proci(a 150 forintos dobozon kívül amiben elküldtem nem került semmibe).

2018. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,.. az szép... akkor lehet MSI lesz a választás, az evga-t "kis" márkának gondoltam,de attól lehet jó, viszont csak 1 ventis változatot találtam,nekem meg fontos,hogy kettő legyen,3gb is nekem elég lesz,mert fullHD-nál fentebb nem megyek úgy sem.
2018. okt. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!