Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha olyan ramot rendeltem ami...

Ha olyan ramot rendeltem ami nincs rajta az alaplap ram támogatási listáján akkor nem is fog működni vele?

Figyelt kérdés

Ma rendeltem 16gb ramot de nem néztem meg az alaplap ram support oldalát,és most vettem észre hogy amit vettem nincs rajta.

ilyenkor mi van nem fog működni?

Itt a lista

file:///D:/google%20let%C3%B6lt/mb_memory_ga-h270-gaming3.pdf


Itt meg a ram kódszám HX424C12PB3K2/16

Van hasonló de még sem egyezik.



2018. okt. 8. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"file:///D:/google%20let%C3%B6lt/mb_memory_ga-h270-gaming3.pdf"


remélem a RAM-okat olyan ember rakja bele aki ért is hozzá, mert ha nem, akkor drága játékszereid lehetnek :D

2018. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert mi a gond?
2018. okt. 8. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Attól hogy a gépedről betallózol egy fájlt a böngészőbe, még nem kerül fel a netre. Belinkelted a saját géped letöltések mappáját amit értelemszerűen senki nem lát, ezzel bizonyítva hogy nem sok közöd van az internet használatához a néhány betanult oldal használatán túl.
2018. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a gépeden levő pdf-et mi nem tudjuk megnézni :D egyébként GA-H270 Gaming3-as az alaplap ha jól veszem ki a linknek hitt csodádból. A ramoknak írd már le a gyártóját, kiszerelését (gondolom 2x8gb de ki tudja ennyiből), valamint az alaplapod pontos típusát, amennyiben nen egyezik meg az általam leírttal.
2018. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jól van bocsi azt hittem ez online link

Itt ram

[link]


Alaplap

[link]


itt lehet letölteni a support listát

2018. okt. 8. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
menni fog benne.
2018. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menni fog
2018. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!