Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Közületek hányan nem rögzítik...

Közületek hányan nem rögzítik az SSD-t a gépházban, csak a csatlakozókat kötik rá?

Figyelt kérdés
Addig oké hogy a cucc maga könnyű és jobban védett, mint a HDD, de érdekelne ki hogy használja.
2018. okt. 12. 12:58
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Használható úgy is. Igényesség kérdése az egész.

Már idehaza is 5-600 ft egy keret ami 3,5" -os helyre szerelhető. Új házakon meg alapból van neki hely.


Nekem régi házam van, amin nincs 2,5" -os hely, sem pedig USB 3.0 elől. Viszont minőségi alumínium ház, több konfigot kiszolgált már. Nem akartam lecserélni.

Gondoltam akkor már két legyet ütök egy csapásra. Olyan beépítő keretet vettem, ami USB 3.0 kivezetés és beépítő keret egyben.


[link]

2018. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem az a gond hogy kicsi a házamhoz, és csak egyik oldalról tudom rögzíteni. Tehát a hátulját be csavaroztam, elől meg van támasztéka, de ez csak a bal oldalára jellemző. Azt hozzá tenném hogy rendesen tartja a helyét, nem lötyög, csak zavar hogy nem tudom mindkét oldalról rögzíteni négy csavarral.
2018. okt. 12. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne mozgó, forgó alkatrész, így igazából a rögzítésnek nincs semmi jelentősége. Arra kell figyelni, hogy ha a házat mozgatod, nehogy elfelejtsd, hogy nincs rögzítve, mert a gépben le tud törni dolgokat, ha úgy esik le.
2018. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én évekig használtam így az mSATA SSD-met egy átalakítóban, a levegőben lógott, de semmi gondot nem okozott. Már a tápkábel is elég jól tartja.

[link]



2,5"-es SSD-t ragasztószalaggal is nyugodtan lehet rögzíteni. De ha neked már két csavar tartja, akkor az bőven jó, nem kell aggódni.

2018. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak le van téve a ház aljára, mert nincs több hely, tele van HDD-vel.
2018. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!