Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kellene vennem ramot a...

Hogy kellene vennem ramot a gépbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2db 4gb ramom van a gépben...


A) 8gb ramot egybe

B) 2db 4gb ramot?


(Ram tudtommal elfér benne)


2018. okt. 14. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elfér benne, akkor 2 db 4 gigásat, lehetőleg ugyanolyat, mint ami most van benne.
2018. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést, akkor 4 slotos az alaplapod RAM tekintetében. Jelenleg van benne 2db 4GB és szeretnéd bővíteni még 8 gigával.

Mindenképpen a 2db 4GB RAM a jobb, mivel azt a számítógép jobban ki tudja használni.

És figyelj oda a késleltetésre, a MHz-ra, DDR-re, és a DIMM-re, hogy ugyan olyan legyen, mint az előző.

2018. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én viszont 8-at vennék, hogy maradjon 1 slot szabadon ha még kéne tovább bővíteni.
2018. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha el tudod adni a jelenlegi 2*4GB ramodat jó áron, akkor érdemes lehet 2*8GB ramot venni. Persze csak ha a jövőben akarod még bővíteni. Ha nem, akkor inkább 2*4et vegyél.
2018. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de amúgy 16gb nem elég? (Csak, hogy ha tovább akarnám bővíteni, én azt hittem kb elég mindenre)
2018. okt. 15. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha DDR3-as vagy az alatti, akkor elég a 16. DDR4 esetében már lehet, hogy valamikor ki fogsz fogyni belőle, de az se ma lesz.
2018. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!