Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javítható vagy "kuka"?

Javítható vagy "kuka"?

Figyelt kérdés
Üdv, pillanat ragasztó került a monitoromra kb 1 10cm-es területre vertikálisan. Megpróbáltam alkohollal levakarni majd miután láttam, hogy ez nem segít a pillanat hevében késsel... Tudom ez volt a lehető legrosszabb dolog amit csak tehettem. Szval, jelenleg van egy gyönyörű össze karcolt terület a monitor szélén. A főkérdésem az lenne, hogy vannak e ilyen problémákra szakosodott szakemberek vagy csak egyszerűen vigyem el szervízbe egyáltalán tudnak e valamit kezdeni vele... (a kijelzőnek a fekete bevonata sérült...

2018. okt. 17. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, van amelyiknél lehet cserélni csak a felső réteget van amelyiknél egyben a kijelzőt csak. Ez típustól függ, egyébként érdemes bevini, akkor kiderül melyik a járható út.
2018. okt. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

Hát a monitor az nem autó szélvédő. Viszont a kijelzője cserélhető, ha az összekaszabolt monitorszegéllyel nem tudsz együtt élni.


Azért ha legközelebb pillanatragasztót kell eltávolítanod, akkor acetonnal csináld. A körömlakk lemosókban az van.

2018. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!