Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik külső SSD-t érné...

Melyik külső SSD-t érné jobban megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mind a kettő jónak tűnik de nem nagyon ismerem az adata márkát még sose volt ilyen márkájú termékem.

Érdemes a samsungért fizetni 10 ezerrel többet vagy az adata is eléggé megbízható?



2018. okt. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem samsungom van (igaz belső, de több is van), megvagyok vele elégedve
2018. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dongaben ***** válasza:
Az Adata is telgesen jó márka. Aztelárulod, mire kellene? Azért kérdem, mert nem biztos, hogy SSD kell ahhoz...
2018. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:

Külső adathordozót többnyire adattárolásra használunk. Ebben a winchester még mindíg nagyságrendekkel jobb.

És amelyik USB 3.0 vagy 3.1 interfésszel csatlakozik, arra nem is reménytelenül lassú az adattok mozgatása.

2018. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy hordozható linux rendszerhez kellene.

A külső hdd az azért nem lenne jó mert busszal járok és kb én agyrázkódást kapok (olyan rosszak az utak) mire elérek a-ból b-be és ha jól tudom a hdd-nek ez nem tesz valami jót.

Egyébként már berendeltem az ADATA ssd-t de rá pár percre hívtak telefonon, hogy már nincs készleten szóval átírattam velük a rendelésem a SAMSUNG ssd-re.

2018. okt. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!