Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik USB-hosszabító kábel?

Létezik USB-hosszabító kábel?

Figyelt kérdés
Olyan kábel létezik hogy az egyik végét bedugom a számítógépbe,és a másik végébe behelyezem a pedrive-ot?-azért kell mert a munkahelyemen,nagyon körűl van "bástyázva" a számítógép,és a hátulján van az usb port,és állandóan pakolgatni kell ha beakarom helyezni a pendrive ot.melyik üzletben érdemes megnéznem? auschan? tescó? média markt?-ott minden drága,neadj isten valami web áruházból rendelhetek? kütyübazár kilőve!

2018. okt. 20. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy létezik, bemész bármelyik szamtek üzletbe, vagy részletre és keresel ilyet:

[link]

2018. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze hogy van, nekünk is kallódik itthon 3-4 darab

media markt ba biztos van, elszortan láttam tescoba is, nem egy nagy találmány, nem egy újdonság ahol van ilyen elektronikai cikkes osztály többnyire láttam már

2018. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Javaslom, hogy a szupermarketeket vagy ilyen Media Markt, meg hasonló áruházakat került mint a leprát, ha számítástechnikai kellékekről/alkatrészekről van szó. Inkább egy számtech boltba menj be ha van. Vagy rendelj netről.


A múlkor a madaras teszkónál dobtam egy hátast majdnem, mikor a 2 m -es DVI összekötőkábelt 5900 Ft -ért rakták ki. :O :D

2018. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!