Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megnézni mi...

Hogyan lehet megnézni mi mennyit foglal?

Figyelt kérdés
Egy olyan működő dologra lennék kíváncsi, ami megmutatja, hogy mi mennyit foglal, és berendezi terjedelem szerint egy listába a winchesteren, mint a telefonoknál szokta írni. Ez ennyi gigabyte stb. Hogy lehet ezt megnézni? Valahogy két hét alatt 100 giga szabad helyem volt az 1 tera-s vinyómon és két hét alatt lefogyott kevesebb mint 9 gigám van.. Van vagy 7 játék össz vissz letelepítve, semmit nem raktam rá és mégis fogy napról napra a tárhelyem és nem értem miért, át akarom nézni mi telepíthet annyit.

2018. okt. 20. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
WinDirStat program segíthet.
2018. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Treefilesize program.
2018. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm, köszi a válaszokat megnéztem őket, és mind a kettő ugyan azt mutatta.. :/ Nem értem, mert majd 1 tera-s a vinyó 931 giga, és azt írja már csak 6.55 giga van szabad helynek, ami azért gáz, mert amikor így nézem az egész D meghajtó tárhelyét, azt írja hogy 678 giga foglalt csak, és nem értem akkor mi az a további majd 200 giga szabad hely hova tűnt? A windows nem igen lehet mert az a ssd-re van ugye telepítve, de az is ezt csinálja. ssd-n van összesen a windows, egy 10 gigás cs meg egy 30 gigás dark souls két főbb játékom, és a 120 gigás ssd-ből van még hátra 5.50 giga szabad hely.. Nem tudjátok véletlen ez mitől lehet? lehet valami worm vírus, vagy valami állandóan telepítene a háttérbe? néztem töredezettségmentesítést, teljesen jó valahogy 5 naponta magától futtat egyet a háttérbe ahogy észre vettem, lombtár teljesen tiszta, asztalon ugye semmi ami nagy lenne, csak a meghajtókon tárolok, asztalon parancsikonok vannak csak.. nem értem miért lehet, valami ötlet?
2018. okt. 21. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, melyik mappa foglal sok helyet!
2018. okt. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megnéztem, de az összes mappa ahogy említettem 678 giga, és az össz tárhely 931 giga, és valahogy 6,65 giga szabad csak.
2018. okt. 22. 18:01
 6/6 A kérdező kommentje:

össze szedettebb értelmesebb kérdésként kiírtam, mert ez már más téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2018. okt. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!