Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom a (z) monitor...

Nem tudom a (z) monitor felbontását se kisebbre, se nagyobbra állítani. Bár, o ötlet?

Figyelt kérdés

Nemrég lett újra összerakva a gépem, mert előzőleg az alaplap tönkrement.

Lényegre térve

Most van benne egy Gigabyte h370 hd3 beépített videókártyával

És van mellé beillesztve egy Radeon HD 7870 XT

A lényeg, és a probléma, hogy az alaplapi videókártyájához csatlakozó monitornak, nem tudom feljebb venni a felbontását.

Megpróbáltam frissíteni, elvileg letöltött minden hiányzó, illetve sérült frissítést, de még így is 1024 x 768-on maradt a felbontása, eredetileg 1280 x 1024-re felkellene tudnom venni.

Az AMD videókártyával nincsen semmi ilyesmi, az tökéletesen működik, csak az alaplapival van ilyen gondom.

UI : Ha a biosban nem állítom be az alaplapi videókártyát elsődlegesnek, akkor csak az AMD videókártyából kijövő monitort mutatja, a másikat még csak az illesztőprogramban sem találom.



2018. okt. 22. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van külön videokártyád, akkor annak a kimentetét kell használni.
2018. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!