Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet szabályozni az...

ValakiVagyok15 kérdése:

Hogyan lehet szabályozni az alaplapon lévő világítást?

Figyelt kérdés

Nem rég raktam össze egy gépet és nem sikerült még rájönnöm hogyan lehet változtatni vagy kikapcsolni az alaplapon lévő dísz világítást


Asus rog strix z390-f gaming



2018. okt. 25. 13:07
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
100%

BIOS-ban EZ módban. Aura On/Off F4-gyel. Manualból olvasható, ami a lapod Support oldaláról letölthető az első 7 MB-os angol verzió. 3-7 oldalon PDF-ben.

[link]

2018. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bios-ban azt en is megtaláltam csak azt hittem van hozzá valami program vagy ilyesmi de köszönöm :)
2018. okt. 25. 15:24
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Attól függetlenül létezik segédprogram hozzá. A támogatási oldalon a "Driver & Utility" fül alatt kell keresni. Ennél a Z390-es verziónál még nem láttam, de az elődöknél Z370-eknél található Aura nevezetű program vagy Lighting Control. [link]
2018. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az aurát megtaláltam de ott megnyitáskor csak a ram modulokat látja akkor várok vele lehet még nagyon új a lap és nincs hozzá

Köszönöm a segítségeket!

2018. okt. 25. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldani igazából csak az aura szoftvert kellett reinstallálni. És így felismert minden eszközt amit kellett
2018. okt. 25. 19:06
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Na tessék!
2018. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!