Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az létezik hogy Samsung...

Dr.Soot kérdése:

Az létezik hogy Samsung C27F398 ívelt led monitor-om magától, , betört''?

Figyelt kérdés
Reggel bekapcsoltam gépet és az várt hogy a monitor jobb felső sarkában egy 4x4cm-es terület fekete, átlóba a jobb felső sarokban meg egy törés minta. Kívülről semmi baja a monitornak még meg sincs repedve kívülről. Nem eset le és nem kapot pofont se. Máshol semmi baja monitornak. 2 hónapos minitorról beszélünk. Garanciába vissza lehet küldeni? Be tudom bizonyítani valahogy hogy nem én voltam? Nagyon szuper lenne ha valahogy meg lehetne oldani mert baromi sok pénzbe került.

2018. okt. 31. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.

Azonban 50-50% hogy megfogják csinálni, mert sajnos van hogy így törik fizikai behatásra is. Pl családtagomnak tört már be telefon kijelzője is így, hogy csak a belső kijelző tört, a külső üveg nem.


Sok szerencsét azért, mindenképp próbáld meg.

2018. okt. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a segítséget és reménykedek.
2018. okt. 31. 01:30
 3/3 anonim ***** válasza:
cserélték gariban végül?
2018. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!