Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség 2 SD kártya...

Mi a különbség 2 SD kártya között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi a különbség két SD kártya között?

Kínából rendeltem már többszor is, nekem bevállt, banggood-ról szoktam. De például most tervezek rendelni, de van egy csomó, ami tudásba egyforma, de árban nem. Gondolok itt például a Mixza gyártóra, a 32gb-s kártyák között több forint különbség is van, de mind a kettő 32Gb, meg U1-es (Ami elvileg jobb mint a Class10-es), csak annyi a különbség, hogy ez egyiken egy kutya van, a másikon meg egy cápa, de a külsönek meg nem kéne befolyásolni a működését.

De mégis, mi a különbség köztük?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. okt. 31. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Gondolok itt ezekre:


Mixza Year of the Dog Limited Edition U1 32GB TF Memory Card (Ez a kutyusos)

[link]


MIXZA Shark Edition Memory Card 32GB TF Card Class10 For Smartphone Camera MP3 (Ez a cápás)

[link]


Kutyusos ára: 2666Ft, Most akciósan: 1736Ft

Cápás ára: 3185Ft, Most akciósan: 2895Ft

(A jelenlegi árfolyamokon)

Nem akciósan 500ft, akciósan kb 1000Ft eltérés, az akciók mértéke eltérő.

Ja, bocsi, most nézem, a cápás megtévesztő, mert a képen U1 van, de a leírásába Class10, de elvileg az U1 jobb, mégis a C10-es drágább

De a drágább jobb-e?

2018. okt. 31. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól látom az írási/olvasási sebességben van különbség. Nem tudom ezekkel a fogalmakkal mennyire vagy tisztában de azt jelenti hogy milyen gyorsan tudsz a kártyára vagy a kártyáról fájlokat másolni.A drágább nyilván gyorsabb is.
2018. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De elvileg ezek az adatok megegyeznek, mert kép alapján mindegyik U1-es, bár elvileg a cápás az C10-es.

[link]


[link]

Bár az utóbbi kép még egy szinten említi az U1-et a C10-el.

De elvileg ez a kettő ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkezik, ugyan attól a gyártótól, és mégis van árkülönbség. (Amúgy a cápás nem ír írási-olvasási számokat)

2018. okt. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!